Kvalitní energie sbalená na cesty

Kvalitní energie sbalená na cesty

Víte, že naše energetické tablety se inspirovaly sportovními auty? Enervit GT Sport – na první pohled divný název, kde písmena GT nedávají moc smysl.
A přesto se v nich skrývá vysoký výkon, luxus a super kvalitní zážitek. Alfa Romeo GT. Ferrari GT. Maserati GT. GT jako Gran Turismo, druh vysokovýkonného luxusního automobilu pro cestování vysokými rychlostmi na dlouhé vzdálenosti. Tím vším se název GT Sport inspiroval, a proto mají uvedené produkty tolik společného – cestování vysokými rychlostmi na dlouhé vzdálenosti.

Enervit GT Sport jsou energetické tablety, které díky 4 různým druhům energie rozděleným na glukózu a fruktózu zajišťují maximální možné zásobování organismu energií.
Enervit GT Sport tedy představují kvalitní palivo, které je ale i správně mineralizované. Citran draselný, citran hořečnatý, chlorid sodný – to jsou zdroje dobře vstřebatelných minerálních látek, které jsou velmi důležité pro sportovní výkon. Tím, že přenášejí impulzy v nervosvalovém pohybovém systému a tudíž předcházejí svalovým křečím.

Enervit GT Sport nejsou jen o zdrojích energie, ale obsahují i látky, které energii pomáhají efektivně zpracovat a především správně využít – vitamíny skupiny B (thiamin hydrochlorid – B1, riboflavin – B2, nikotinamid – B3, D-pantothenát vápenatý – B5) totiž podporují přeměnu energie ze sacharidů v rychle využitelné palivo pro svaly.

Enervit GT Sport jsou velmi dobře skladovatelným palivem pro sportující svaly – díky praktickému balení je můžete mít vždy u sebe, a to v tréninku, při závodě či turistice, ať už se vydáte třeba na dlouhou Svatojakubskou cestu. Protože nejsou tekuté, nehrozí upatlání. Mnohdy zafungují nejen fyziologicky (doplní energii, minerální látky a vitaminy), ale současně i psychologicky (díky rozkousání se projeví i efekt příjmu potravy a tedy potlačení pocitů hladu či dokonce nesnesitelného hlaďáku).

Enervit GT Sport tedy zdaleka nejsou jen obyčejným hroznovým cukrem, stejně jako jeho inspirátoři nejsou jen obyčejné dopravní prostředky.

Dvě doporučení na závěr:

Enervit GT Sport nejsou šumivé tablety. Dávají se tedy přímo do úst. Ve vodě jsou tyto tablety nerozpustné, ale pozor, bobtnají (připravujete-li si tedy pití na závod, určitě si do něho tyto tablety nedávejte).

Enervit GT Sport v ústech dobře rozkousejte. Štěpení sacharidů totiž začíná právě již v ústech, takže tím značně urychlíte proces vstřebání energie z nich a její distribuci přímo ke svalům.

Enervit - výživa pro vytrvalce | Enervit

ENERVIT GT SPORT
Energetické tablety s minerály
Vhodné pro okamžité doplnění rychle vstřebatelné energie a potlačení únavy z nedostatku energie díky obsahu více druhů sacharidů.
Obsahují i protikřečové minerální látky.
Doplněny o vitaminy skupiny B, sodík a hořčík.
Snadná manipulace během výkonu, jsou lehce rozpustné v ústech.

Enervit GT SPORT

Kdy použít?
Během výkonu, pro doplnění energie.
Doba nástupu účinku je okamžitá.
Doba účinku tablety je cca 20 minut.
Je možné konzumovat od 6 do 14 kusů, v závislosti na intenzitě a délce trvání fyzické námahy.
Tabletu vždy důkladně rozkousejte a poté zapijte nápojem (například Enervit Isotonic Drink).

ENERVIT GT SPORT s kofeinem

Energetické tablety  s obsahem kofeinu
Kofein umocňuje efekt povzbuzení a potlačení únavy.
Stejné složení (vyjma kofeinu) a účinky jako v případě tablet Enervit GT Sport.