Kvalita za jedinečné ceny

Kvalita za jedinečné ceny

Rozhodli jsme se zabít dvě mouchy jednou ranou, jak se říká.
Potěšit vás před nadcházejícími Vánocemi a trochu pročistit náš sklad, abychom měli prostor pro nové – fantastické – novinky, které pro vás opět chystáme.
Právě z toho důvodu si můžete všimnout, že náš seznam v sekci VÝPRODEJE praská ve švech. 

Na své si přijde opravdu každý, protože spektrum produktů je velkolepé. Ale začneme popořadě – podle jednotlivých kategorií.

Proteiny

V nabídce je široký výběr syrovátkových proteinů – například od firmy Amix2250 g balení nebo od BODY NUTRITION, hydrolyzovaný protein PURE WHEY v kilovém balení nebo protein od VISION NUTRITION.
Přichystali jsme pro vás i protein od NutriStar, kdy se jedná o kombinaci micelárního caseinu a whey koncentrátu ve velice praktických a snadno přenositelných sáčcích.
Váš oblíbený a chutný LSP Molke v 600 g i 1800 g balení hned v několika příchutích za opravdu příznivé ceny nebo extra libůstku, zejména pro fajšmekry kozí protein v 600g balení!


Chuťovky


Ujít byste si neměli ani zdravější tyčinky na cesty, bombus proteinové tyčinky, výživné flapjacky v několika příchutích, zdravější chipsy na večerní chroupání k televizi od značky BOMBUS, sušené brusinky vhodné do snídaní, svačin nebo jako skvělá přísada do pečení, nízkosacharidovou směs vhodnou na pečení nebo hned několik ořechových másel od Božských oříšků nebo firmy BIGBOY.Dále řada vitamínů a doplňků stravy k podpoře imunitního systému, pohyblivého aparátu, aminokyseliny, glutaminy, účinné spalovače, CBD tinktury k podpoře mozkové činnosti nebo ke kvalitnímu spánku… 


To jsou víceméně produkty, které v naší výprodejové sekci z důvodu expirace vyskytují častěji.

Co ale opravdu stojí za zmíňku – a co byste si v první řadě neměli nechat ujít jsou sportovní doplňky a fitness vybavení, které se neztratí u žádného sportovce!

V nabídce je například opravdu široká paleta fitness rukavic Swarovski v několika velikostech, dámské rukavice značky VOODOO a NO MATTER v různých barevných provedení i velikostech, stejně tak kvalitní a pevné rukavice Cool nebo Rainbow nebo outdoorové rukavice, které věříme, že nyní přijdou k duhu! 

Zlevnili jsme pro vás i vysoce kvalitní opasky s karabinou, které jsou dostání v několika velikostech. Precizní provedení, vysoce kvalitní použité materiály a komfort při cvičení ocení každý, kdo si při cvičení potrpí jen na to nejlepší. Opasek je určený do vysoké zátěže a pro opravdové siláky. Jsme přesvědčení, že si nejen powerlifteři přijdou na své.Dále trhačky vyrobené s cílem maximálně pomáhat a posilovat úchop při těžkých tahových a přítahových cvicích. Oceníte je tak ve chvíli, kdy třeba procvičujete břišní svaly při visu na hrazdě. Velmi vhodné jsou i pro cvičení zad, posílení zadní strany stehen, vzpřimovačů trupu či břicha.

… nebo stylová kompresní trika, díky kterým se vám bude cvičit mnohem lépe a efektivněji díky rychlejšímu okysličení svalů a tím také podstatně zkracují dobu potřebnou pro dokonalou regeneraci.

Jak se říká – kdo dřív přijde, ten dřív – MLSÁ, SPORTUJE A DOPLŇUJE VITAMÍNY A MINERÁLY! … Proto neváhejte a objednávejte, dokud je skladem to, co by se hodilo přímo pro vás!