Jak vybrat správný doplněk pro muže

Jak vybrat správný doplněk pro muže

Spousta mužů trpí na problémy s erekcí, jinak řečeno, větší část mužů nad 50 let má potíže s dostáním kvalitní erekce. Problémy s erekcí mohou potkat každého muže, ať už trvalé či dočasné. Obecně víme, že problémy s erekcí trápí až 40 % mužů ve věku 35-60 let. 

Proč mají muži problém s mužskou erekcí? 

Za tímto mužským problémem, může stát řada faktorů jako je nevhodný životní styl, kouření, nadměrná konzumace alkoholu, léků jindy zase zdravotní nebo psychické potíže.

Tato erektilní dysfunkce může být způsobena opravdu čímkoliv, a proto je vhodné zkusit užívat doplňky stravy pro muže s obsahem vhodných aktivních látek získaných z rostlin, pro lepší a silnější mužskou erekci. V mnoha případech doplněk stravy a úprava životního stylu, dostatečného spánku či psychické rovnováhy pomůže hned v prvním měsíci užívání doplňku. 

TIP: Hledáte doplněk stravy, který Vám pomůže s Vaším mužstvím? Doporučujeme přečíst článek – Amarex recenze. Amarex je produkt složen ze 7 přírodních složek.

Jak vybrat doplněk stravy pro kvalitnější erekci?

Na českém trhu je nespočet doplňků stravy na podporu mužské erekce. Jednou velkou výhodou je, že jsou dostupné bez lékařského předpisu. Na druhou stranu, ne každý doplněk obsahuje to správné a efektivní složení, které b především mělo být přírodní, a tak je při jejich výběru nutná obezřetnost. 

Přírodní doplňky na mužskou erekci podporují chtíč, zlepšují tvorbu spermií a dodávají energii. Doplňky vás zásobují i spoustou důležitých minerálů a vitamínů, které podporují váš imunitní systém. Jejich užívání tedy nepůsobí jen krátce a jednorázově, ale dlouhodobě a pravidelně. 

Rostliny, které by doplněk na erekci měly obsahovat

  • Ženšen pravý podporuje mikrocirkulaci krve v penisu, podporuje psychickou pohodu a tělesnou kondici. U doplňku stravy si dejte pozor na to, aby bylo u výrobku uvedeno, že neobsahuje pouze namletý kořen.
  • Kotvičník zemní je to jednoletá rostlina jinak známá zelená viagra. Velmi podporuje fungování mužských a ženských pohlavních orgánů. Také zvyšuje psychickou a fyzickou odolnost a zlepšuje prokrvení penisu a vyživení varlat. 
  • Maca peruánská z této rostliny se používá na výrobu je kořen, ten je důležitý a blahodárný. Maca je považována za super potravinu, která bojuje s impotencí u mužů a u žen zvyšuje plodnost a stimuluje sexuální apetit u obou.

Modrá pilulka 

Tuto pilulku zná určitě každý, koho kdy trápily problémy s erekcí. Mnoho z nás o ní pouze slyšelo, jedná se o viagru, která svým působením může mít na lidské zdraví neblahý účinek. Zároveň se nejedná o afrodiziakum, takže je k dosažení plné erekce nutná vnější stimulace. Je docela dost pravděpodobné, že bez stimulace se erekce vůbec nemusí dostavit.

Kvalita intimního života je velmi důležitá pro všechny a je dobrým indikátorem našeho zdraví. Jestli jde o muže věku pod padesát a má problémy s erekcí, pak to může značit i závažný zdravotní problém. Většinou je na vině problém s hladinou testosteronu. Zkuste snížit nebo naopak zvýšit hladinu testosteronu přírodní cestou pomocí zeleniny, ovoce, ořechu nebo semínek. Nejen strava a spánek má na sexuální chtíč vliv, ale i váš psychický a fyzický stav.